apple
apple
apple

Радіокеровані іграшки для дітейІдеальним подарунком для будь-якої людини буде іграшка на пульті управління. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір різних радіокерованих іграшок: катера, вертольоти і літакиавтомобілітанкироботиспец. транспорт. Перед тим як почати вивчати каталог, варто вирішити, що саме підійде вам.


  • Цікаво і безпечно


При покупці подарунка, батьки періодично забувають, що у дітей можуть бути свої бажання, і віддають перевагу моделі, яка подобається їм. Однак якщо син мріяв про танк, а батько купив йому гоночну машину, то така ситуація не потішить дитину. Тому перед тим, як почати вибирати радіокеровані іграшки, варто з'ясувати у свого малюка, що хоче він.


З'ясувавши дитячі переваги, слід звернути увагу на те, щоб іграшка була цікавою і безпечною. Тому варто врахувати деякі властивості моделей:


  • Складність управління. Дитині до 3 років цілком вистачить кнопок вперед-назад. Гаджет з великою кількістю функцій буде для нього складний. У віці з 5 до 7 років слід звернути увагу на моторику дитині: одним управління кнопками пульта дається легко і пристрій робить різні складні маневри, іншим важко запам'ятати основні моменти, при яких прилад починає рух. Починаючи з 7 років, можна віддати переваги більш реалістичним моделями.
  • Безпека. При виборі іграшки для маленької дитини не варто забувати, що модель не повинна мати дрібні деталі й гострі кути. Це потрібно, щоб уникнути попадання в ніс, вуха і рот маленьких елементів. Для дітей шкільного віку можна не обмежувати критерії вибору подарунка.
  • Досвід. При знайомстві з радіокерованими іграшками варто вибирати варіант простіше, а якщо мали справу з управлінням схожих моделей, то можна віддати перевагу пульту з різноманітними функціями.
  • Де планується використовувати. Якщо в квартирі, то варто купувати невеликого розміру іграшкові моделі, якщо на вулиці - більші і з захистом від вологості. При покупці яхти потрібно визначитися, де ви плануєте її запускати (ставок, басейн).
  • Зовнішній вигляд і спецефекти. Маленьким дітям сподобаються яскраві машинки, роботи і інша техніка. А якщо у них ще світяться лампочки, є різні додаткові ефекти, вони будуть в захваті. Дітям шкільного віку більше подобаються реалістичні моделі, що повторюють справжню техніку. Найбільш точне виконання робить подарунок в рази бажанішим.
  • Ємність аккумулятору. Найчастіше чим більше, тим краще, але це буває не завжди. Деяких батарейок часто вистачає всього на 15-20 хвилин гри. Це в основному відноситься до невеликих моделей. Тому варто брати додаткову пару батарейок, щоб була можливість пограти довше.


Однак слід не забувати про реальність. Адже якщо малюк хоче радіокерований катер, а поруч немає ніяких водойм, то навряд чи він буде радий лише зрідка грати бажаним подарунком. У такій ситуації краще обговорити з дитиною його вибір. При правильній аргументації з урахуванням віку і умов експлуатації, дитина погодиться поміняти катер на інший засіб пересування.


Останнє правило - сильно не економити. З дешевих іграшок досить швидко злазить фарба і забруднює одяг, руки малюка, має ненадійний корпус, а також може зламатися стикаючись з перешкодами. В результаті облізла іграшка буде засмучувати дитину до сліз. Але і найдорожчі іграшки теж не варто купувати. Величезний вибір якісних радіокерованих машин, літаків і інших видів іграшкової техніки можна вибрати середньої ціни.


Спираючись на вищевикладені поради, ви можете вибрати радіокеровану техніку, яка подарує радість вашій дитині надовго.


Розгорнути