apple
apple
apple

Нагрудники для дітей


У цій категорії немає товарів


Нагрудники для дітей: як вибрати і використовувати?


Це невід'ємний елемент гардеробу будь-якого малюка. Нагрудники для дітей захищають одяг від забруднення під час їжі. У більшості з них є практична липучка на спині для швидкого надягання і зняття. Якщо нагрудник зроблений з бавовни, ви можете прати його і використовувати його повторно.


Зміст

  1. Як годувати малюка ложкою?
  2. Одноразові дитячі нагрудники
  3. Нагрудники для дітей з ніжною шкірою


  • 1. Як годувати малюка ложкою?

Через 6 місяців після народження дитини ви можете почати давати йому додаткову їжу і тим самим урізноманітнити його меню. Ми починаємо з сумішей модифікованого молока два рази в день і додатково включаємо інші продукти. Цей момент для кожної дитини доводиться на різну стадію життя і зумовлений багатьма чинниками - якістю і кількістю їжі матері, станом здоров'я матері і дитини, необхідністю повернення на роботу і т.д. Проте, рано чи пізно у кожного малюка буде можливість спробувати їжу , крім материнського молока. Тому, якщо вам цікаво, як годувати дитину, як дати йому тверду їжу, яку потрібно пережовувати, як добре підготуватися до цього моменту - варто приготувати декілька необхідних речей.


Щоб почати годувати дитину з ложки, ви повинні мати:

  1. пластикова, кольорова чашка і плоска тарілка,
  2. силіконові столові прилади,
  3. нагрудник (слюнявчик) для дітей,
  4. стілець для годування дітей.


Важливо, щоб аксесуари для дитячого харчування були яскравими і зручними для тримання в незграбною ручці, тоді дитина буде з більшою ймовірністю їх використовувати. Також важливо захистити одяг малюка від забруднення.


  • 2. Одноразові дитячі нагрудники (слюнявчики)

Навчитися їсти самостійно - нормальна стадія в житті кожного малюка. Уже після кінця року дитина починає їсти так само, як його батьки. Він хоче наслідувати їх рухам і поведінки за столом. Невід'ємним елементом навчання самостійної їжі повинен бути нагрудник, який захистить одяг дитини від забруднення і намокання.


Одноразові нагрудники (слюнявчики) для дітей - це предмет одягу для дитини, який є відмінним рішенням для всіх мам, які часто виходять з дому зі своїми малюками і не хочуть брати з собою величезну кількість дитячих аксесуарів. Одноразові дитячі нагрудники виготовлені зі спеціального двошарового матеріалу. Передня частина нагрудника виконана з цигаркового паперу, покритої барвистими принтами, а задня сторона захищена спеціальним покриттям з допомогою двосторонньої клейкої стрічки, яка захищає від намокання і проникнення залишків їжі. Зовнішня сторона нагрудника містить спеціальну кишеню, в якому зібрані всі падаючі шматочки їжі. Самоклеїться в нижній частині нагрудника забезпечує оптимальне розміщення навколо шиї дитини. Одноразові нагрудники для дітей - рішення для активних мам.


  • 3. клейончасті нагрудники для дітей

Нещодавно на ринку з'явилися нові дитячі нагрудники з клейонки. Продукт практичний і дуже простий у догляді - просто протріть його вологою ганчіркою. Такий нагрудник для дітей має магніт, що кріпиться ззаду, так що кожна мама може бути впевнена, що він не буде дратувати ніжну шию дитини. Нагрудники мають барвисту аплікацію спереду і кишеню, в якому можна збирати залишки їжі.


Грудні слюнявчики для дітей доступні на ринку в різних кольорах і дизайнах. Крім того, тип і якість матеріалу, з якого вони зроблені, дають кожній матері можливість вибрати цей предмет одягу і зіставити його з іншими елементами одягу для дитини.


Розгорнути