apple
apple
apple

Ляльки і пупси для дітей



Ляльки для дівчаток: як правильно підібрати?


Батьки, у яких підростають маленькі принцеси, відмінно знають, що головною іграшкою в арсеналі дочок є ляльки. Не варто применшувати їх роль, вважаючи тільки предметом для розваги. Ляльки для дівчаток грають важливу роль у вихованні, допомагають опанувати корисні навички, сформувати позитивні риси характеру. Тому вибирати ці іграшки для дівчинки потрібно уважно.


Перш за все, лялька, як і будь-яка інша дитяча іграшка, повинна бути безпечною. Дівчинці віком до двох років не можна купувати вироби з дрібними деталями, які в процесі гри малятко зможе відірвати, випадково проковтнути. У цьому віці дівчаткам не потрібні ляльки складні, не потрібні інтерактивні іграшки. М'які вироби, пупси з м'якого матеріалу відмінно підійдуть для невигадливих ігор.


У дітей з 3-4 років формуються власні переваги. При виборі ляльок їх необхідно враховувати, щоб іграшка зацікавила дівчинку, сприяла її розвитку. Ігри в дочки-матері формують бажання піклуватися про когось, проявляти жалість і співчуття, допомагають освоїти ази догляду за дитиною, які стануть в нагоді в майбутньому. Якщо дівчинку захоплюють такі ігри, варто купити їй інтерактивне немовля, яке дозволить максимально наблизити гру до реальних ситуацій, зробить заняття більш захоплюючими.


Дитині, якій краще в іграх освоювати різні професії, навички ведення домашнього господарства, стануть в нагоді ляльки-дівчатка. З ними можна організувати прийом гостей, відкрити салон краси, дитячий садочок або лікарню. Такі ігри дозволяють навчитися правилам сервірування столу, створення зачісок. Іноді в іграх народжуються переваги до певних видів професійної діяльності.


Кожній дівчинці в майбутньому буде потрібно орієнтуватися в моді, вміти правильно формувати гардероб, створювати стильні образи. Отримати перші навички допомагають ляльки-моделі, які зараз в великому асортименті пропонують виробники. У грі з ними дівчатка зазвичай моделюють життєві ситуації, що дозволяє виробляти певні манери поведінки.



Розгорнути