apple
apple
apple

Іграшки для малюків та дітейЯку іграшку вибрати для новонароджених немовлят?


Поява в сім'ї маленької дитини це завжди довгоочікувана і радісна подія. Після покупки ліжечка, коляски та одягу у багатьох молодих батьків виникає питання, а які ж іграшки купувати. У даній статті мова піде про вибір перших іграшок для дитини.


Коли дитина не спить ЇЇ можна займати різноманітними іграшками, які можна тримати самостійно або вони будуть розташовуватися над ліжечком. Все залежить від віку дитини.


На даний момент в магазинах можна зустріти багато різних іграшок для самих маленьких. Часто це призводить до плутанини, що ж вибрати для конкретного віку. Зазвичай вважається що першою іграшкою є звичайне брязкальце, яка розвиває дитину в перші місяці життя. Але захоплюватися покупкою іграшок не варто, дитині в цей період життя не потрібно багато.


Від народження і до місяця дитина не потребує іграшок. У цей період відбувається вивчення нового для нього світу, звикання до нього. Адже зараз доводиться дихати і харчуватися самостійно, проробляти колосальну роботу в цих справах.


Коли дитина трохи зміцніє і їй виповниться місяць, над ліжечком можна вивішувати нехитрі іграшки або спеціальні мобілі. Вибір даних товарів в магазинах великий. Можна вибрати на будь-який смак. Це можуть бути геометричні фігурки, тварини, машинки або літачки. Мобілі можуть бути як механічні на батарейках з мелодіями, так і звичайні, де іграшки кріпляться на тонких шнурках і ворушаться від найменшого вітру.


Такі іграшки корисні для дитини тим, що він вчитися увазі і концентрації на якому-небудь предметі.


Ближче до 2-3 місяців можна урізноманітнити іграшки дитини. І в цей момент дуже важливо спілкуватися з дитиною ласкавим голосом, дивитися в очі, заколисувати. В цей період дітей починають цікавити особи оточуючих.


Так само, в цьому віці вже можна знайомити дитину з неваляшки. Всім дітям вона подобається, тому що хитається з боку в бік і дзвенить.


У віці 2-3 місяців якраз і можна діставати різні іграшки для немовлят: брязкальця, музичні іграшки. Всі ті іграшки, які можна спробувати на зуб, пом'яти в руках, послухати. Іграшки повинні бути зроблені з різних матеріалів, таких як дерево, тканина, пластмаса, гума. Барвисті іграшки допомагають розвивати мислення дитини. Такі іграшки повинні складатися з мінімальної кількості деталей. Міцно зшиті, не мати гострих кутів.


Малюки в цьому віці дуже люблять іграшки-браслети, які одягаються їм на ручки або ніжки. Таким чином вони ще й починають вивчати своє тіло.


У 4-5 місяців дитина починає брати в руки предмети і утримувати їх самостійно. Починає самостійно дотягуватися до цікавлячих його іграшок. Природно пробує на зуб все що взяв в руки. Вивчення нових предметів ще полягає в тому, що дитина спостерігає як вони падають, як швидко і з яким звуком. У цей період починається викидання всіх іграшок з ліжечка.


З кожним новим місяцем життя, дитина все більше починає пізнавати навколишній світ і предмети в ньому. У віці півроку дитина легко утримує в руці брязкальце і здатна сама себе розважати.


У 6 місяців дитина знаходиться на початку вивчення світу, з'являються нові вміння буквально кожен день. Важливо стежити за кожними змінами поведінки дитини і підбирати відповідні іграшки для його розвитку.

Розгорнути